محصولات چرمی به خاطر اصالت، زیبایی و دوام ذاتی که دارند؛ در ایام و مراسمات خاص به عنوان یک هدیه با ارزش برای قدردانی از زحمات دوستان، آشنایان و یا حتی اعضای خانواده همواره جایگاه ویژه ای داشته و دارند. اگرچنانچه این هدایا با بسته بندی کادویی شیک و خاصی آراستگی داشته باشند ارزش آنرا دو چندان خواهند کرد؛ که ما این مهم را نیز به حد غایت برای راحتی شما طراحی و انجام داده ایم.

ست چرمی کادویی میشوچرم کد LGMM_JS تمامی انتظارات شما را به عنوان یک کادوی لوکس تامین می کند. این ست چرمی بصورت سه تیکه در داخل جعبه طرح چوب و طلق شیشه ای محافظ و زیبای آن دارای یک عدد کیف پول پالتویی، یک عدد کمربند و یک عدد جاسوییچی به انتخاب خریدار، با بسته بندی مطمئن و پس از خرید خدمتتان ارسال می گردد.

محتویات کیف پول، کمربند، و جاسوییچی داخل این ست، از ۱۰۰% چرم طبیعی گاوی، دوخت ظریف و تمیز، آستردار و بصورت لب تا تولیدشده و یراق سگک کمربند نیز از بهترین های موجود در بازار بصورت کلاسیک و با عرض کمربند ۵/۳ سانتی متر در نظر گرفته شده است. طراحی کلاسیک کمربند باعث شده به عنوان یک اکسسوری مناسب برای ست کردن با انواع شلوار پارچه ای، جین و یا کتان قابل استفاده باشد.