کمربند چرمی سه لایه با رویه از جنس چرم طبیعی گاوی

سگک ۳٫۵ سانت

رویه چرم طبیعی

پشت اشبالت طبیعی

در رنگهای مختلف قابل تولید می باشد

 

 

 

 

 

 

 

حداقل سفارش ۱۰ جین

مناسب برای کت و شلوار اداری

مناسب برای کت و شلوار دامادی

مناسب برای شلوار جین

مناسب برای شلوار کتان

 

کمربند ( الحِزام ، قاییش ، belt ، kemer ، Ремень ، 腰帶 ) یک نوار یا تسمه باریک و انعطاف‌پذیر از جنس چرم ، لاستیک ، برزنتی و یا …. می‌باشد که دور کمر بسته می‌شود. کمربند به منظور نگاه داشتن شلوار یا دیگر البسه به کار می‌رود. کاربرد و استفاده کمربند به عصر برنز بر‌می‌گردد. کمربند هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان مورد استفاده قرار می‌گیرد. شکل و شمایل کمربندها با توجه به مد روز متغیر است. کارگران و مهندسان برای آویختن و همراه داشتن ابزارآلات از کمربند استفاده می‌کنند. نیروهای امنیتی و پلیس نیز برای آویختن و حمل جنگ‌افزار، دست‌بند و غیره از کمربند استفاده می‌کنند. معمولاً در طول کمربند سوراخ‌هایی به منظور گیرکردن و محکم کردن سوزن سگک و تنظیم اندازه آن وجود دارد.

نحوه کوتاه کردن کمربند

چنانچه کمربندی که خریده اید بلندتر از سایز دور کمر شماست می توانید طبق دستورالعمل زیر آن را کوتاه و با اندازه کمر خودتان تنظیم نمایید. ۱- ابتدا پیچ پشت کمربند را باز کنید ۲- سپس سگک را به‌طور کامل از کمربند جدا نمایید. ۳- اندازه کمربند را با دور کمر خودتان اندازه گرفته و اضافه آن را ببرید. ۴- قسمت بریده شده را بر روی کمربند قرار داده و محل مناسب برای سوراخ کردن را مشخص نمایید. ۵- محل مشخص شده را با سمبه سوراخ نمایید. ( توجه داشته باشید که در زیر کمربند حتماً تخته چوبی یا لاستیک برش قرار دهید) ۶- در آخر سگگ را در جای خود ببندید.

 

تعبیر خواب کمربند – بستن کمربند در خواب چه تعبیری دارد؟

مطیعی تهرانی درباره دیدن کمربند در خواب تلفیقی از تعابیر کهن و تعابیر جدید را بیان می‌کند. او می‌گوید کمربند نماد بهره مندی بیننده خواب از امکاناتی است که در اطراف خود دارد. میزان استفاده شما از وسایلی که در اختیار دارید خود را به صورت کمربند در خواب نشان می‌دهند. با تعبیر خواب کمربند در مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی ستاره همراه ما باشید.
 
تعبیر خواب کمربند
ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر در خواب ببینی کمربندی بسته‌ای، تعبیرش این است که مال و اموال و حشمت به دست می‌آوری و عمر تو طولانی می‌شود.
امام صادق (ع) می‌فرمایند:
تعبیرهای کمربند عبارت‌اند از:

    سود و منفعت
    فرزند
    بزرگی
    عمر طولانی
    خواسته و آرزو
    پاکی دین و ایمان.

 
ابن سیرین نیز می‌گوید: دیدن کمربند به این معنی است که به اندازه ارزش آن مال و اموال به دست می‌آوری و همچنین پشت و پناه تو فرزندانت می‌باشند.
 
مطیعی تهرانی می‌گوید: برخی از معبران کمربند را فرزند تعبیر کرده‌اند و این بستگی دارد به موقعیت بیننده خواب. کسانی که امکان آوردن فرزند برای ایشان هست کمر بند می‌تواند فرزند باشد و آن هم فرزند ذکور که باعث سربلندی و نیک نامی پدر خویش می‌شود.
 
تعبیر خواب کمربند قیمتی
ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی کمربند جواهرنشان بسته‌ای، یعنی به اندازه ارزش آن مال و اموال به دست می‌آوری.
 
‌‌‌‌‌ بعضی از تعبیرگران گفته‌اند: صاحب فرزندی می‌شوی که در بین گروه‌ها و جمعیت‌های مختلف شکوه و عظمت به دست می‌آورد.
 
تعبیر خواب کمربند پاره
ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی کمربندی را که بسته‌ای پاره شده یا آن را از دست داده‌ای، نشانه این است که دچار ضرر و زیان می‌شوی.
 
 
منوچهر مطیعی تهرانی درباره دیدن کمربند در خواب چه می‌گوید؟

    اگر در خواب دیدید کمر بندی را محکم بسته‌اید که قلابی بزرگ دارد و از نظر خودتان هیچ نقصی در آن وجود ندارد نشان آن است که در زندگی کامیاب می‌شوید و از همه امکاناتی که فراهم آورده‌اید به خوبی بهره می‌گیرید و سود می‌برید.
    اگر دیدید کمر بندی سست و کم ارزش به قلابی لق و شل بسته‌اید موقعیت متزلزلی خواهید داشت و کامروایی از دسترس شما دور است.
     اگر در خواب ببینید که شلوار پوشیده‌اید اما کمر بند ندارید که روی آن ببندید و ممکن است شلوار از پای شما بیفتد موقعیت خانوادگی متزلزلی خواهید یافت و بخصوص با همسرتان اختلاف پیدا می‌کنید تا حدی که احتمال ترک شما را نیز می‌دهد.
    اگر در خواب کمر بند خود را به کسی بدهید قدرت و توانائی را از خود دور می‌کنید و آن را در اختیار شخصی دیگر قرار می‌دهید
    اگر کسی کمربند از شما بگیرد و به کمر خود ببندد جای شما را می‌گیرد. همین طور است اگر بیننده خواب کمربند کسی را بگیرد و به کمر خودش ببندد چون نشان آن است که از او سلب قدرت می‌کند و خودش جای او را تصاحب می‌نماید.

 
تعبیر خواب کمربند به روایت معبرین غربی
آنلی بیتون می‌گوید:

    اگر خواب ببینید کمربند خود را محکم بسته‌اید و شما را آزار می‌دهد، علامت آن است که افراد مکار بر شما مسلط خواهند شد.
    اگر خواب ببینید دیگری کمریندی از مخمل یا کمر بندی جواهرنشان به کمر بسته است، علامت آن است که بیشتر به دنبال کسب ثروت خواهید بود تا شهرت.
    اگر زنی در خواب از کسی کمربندی بگیرد، نشانه آن است که در زندگی امتیازاتی به دست می‌آورد.
    اگر خواب ببینید کمربندی نو به کمر بسته‌اید، نشانه آن است که به زودی با غریبه ای آشنا خواهید شد و با او در کاری شریک می‌شوید و از این شراکت زیان خواهید دید.

لوک اویتنهاو می‌گوید:

    کمربند: رضایت
    کمربند تزیین شده: آسایش
    یافتن آن: اعتماد
    گم کردن آن: راه دیگری در زندگی انتخاب کنید
    کمربند طلا: ازدواج در راه است

 
منابع:
کتاب بانک جامع تعبیر خواب
تعبیرستان