کیف اداری چرمی مدل رسا کد ۱۴۰۹ یکی دیگر از محصولات میشوچرم تبریز، با طراحی کلاسیک، برای افراد با شخصیت رسمی و ساده اداری، هم برای حفظ عرف جامعه و هم برای شیک پوش بودن، گزینه مناسبی می باشد. همانطور که می دانید چرم طبیعی در همه حالات عمر مفید بالاتر و موثرتری داشته، پرستیژ اجتماعی و اعتماد به نفس خاصی برای صاحب آن به همراه می آورد.


این کیف با طراحی دوطبله، آسترپوش، قفل دورمز، دوخت و یراق آلات متناسب، برای افرادی که اوراق و اسناد اداری همراه خود دارند، در مسافتهای طولانی دارای بند دوشی قابل تنظیم با مدبر فلزی بغلکاری می باشد که در استحکام و راحتی آن برای حمل و نقل، تاثیر به سزایی ایفا می کند.


طراحی خاص این کیف برای دوخت بصورت لب تا می باشد که باعث حفظ ایستایی آن در هنگام گذاشتن بروی زمین شده و مانع از واژگونی آن به طرفین می شود. ولی توصیه ما برای نگهداری صحیح از کیفهای اداری چرمی بدین صورت است که ترجیحا به پشت و بروی زانو یا میز خوابانیده شوند تا سنگینی وسایل داخلی باعث دفرمه شدن چرم آن نشوند.


این کیف دارای یک جیب زیپ دار در جلو، یک جیب دکمه ای در پشت، یک قسمت زیپدار در داخل به عنوان جداکننده طبله اول و دوم، جای کارت، جای قلم و جای موبایل کوچک در داخل کیف می باشد. برای حمل لپ تاپ در داخل کیف های اداری حتما توصیه می شود از یک محافظ مخصوص حبابدار استفاده شود تا از ضربات ناخواسته، آسیبی به قطعات الکترونیکی لپ تاپ، متوجه نباشد.

 

 

کیف اداری رسا عسلی کیف چرمی کیف اداری چرم طبیعی