کیف اداری چرمی مدل سپهر کد BC-1533

 

ویژگی ها :
جنس : تمام چرم گاوی
ابعاد : ۳۹*۳۱*۷ سانتی متر
جیب : یک جیب در قسمت پشت کیف ، دو جیب در قسمت جلوی کیف ، یک جیب زیپ دار در داخل کیف 
امکانات : جای کارت ، جای موبایل ، جای قلم ، جای لپ تاپ
رنگ : قهوه ای ، مشکی ، عسلی

 

توضیحات : 

کیف اداری چرمی میشوچرم مدل۱۵۳۳ محصول تولیدی از همین شرکت است. در تولید این محصول از چرم طبیعی (گاوی اعلاء تبریز) استفاده شده که مقاومت بالایی داشته و زیبایی کار را دوچندان کرده است. برای باز و بسته کردن این کیف از بالا دو زیپ مجزای آب‌کاری شده استفاده می‌شود. از این محصول می‌توان هم به عنوان یک کیف دستی و هم یک کیف دوشی استفاده کرد. این کالا در قسمت بالای خود دو دسته از جنس چرم دارد که امکان حمل آن را بسیار آسان کرده است. همچنین در قسمت جلو و پشت کیف به صورت ضربدری دو حلقه بندینه از جنس فلز موجود است که بند چرمی کیف به آن متصل می‌شود. این بند چرمی قابلیت تنظیم سایز برای قد افراد مختلف را دارد. همچنین در داخل کیف قسمت‌هایی برای قرار دادن خودکار ، خودنویس ، روان‌نویس، گوشی موبایل و جای مدارک در نظر گرفته شده است.
از لحاظ ابعاد می‌توان گفت این محصول بسیار جادار بوده و به راحتی می‌توان در داخل آن یک لپ‌تاپ ۱۴ اینچی را جای داد. در کل ‌می‌توان گفت این محصول یک گزینه مناسب برای افراد سخت‌پسند به شمار می‌آید.

 

دانستن چند نکته برای نگهداری یک کیف چرم لازم است : 

کیف چرم ، در ماشین لباسشویی قابل شستشو نیست. چرم برای از بین رفتن باید با دشمنانش روبه‌ رو شود. بزرگترین دشمن چرم طبیعی ، آب است. آب ، لایه محافظ چرم را که در زمان ساخت بر سطح آن قرار گرفته ، ‌میزداید. در مجموع هر عاملی که موجب از بین رفتن این لایه شود ؛ چرم را در معرض خطر قرار می‌دهد. کیف چرم به صورت کامل ضد آب نیست. اگر چرم به شکل ۱۰۰% ضد آب ساخته شود قسمتی از خواص طبیعی آن از دست می‌رود. بنابراین اکثر چرم‌ها بر اثر برف و باران شدید بلند مدت ممکن است آسیب ببینند یا تغییر کنند.
ایجاد لکه‌های جوهر روی چرم ، تقریبا یک اتفاق بی‌بازگشت است و تلاش برای زدودن این لکه ، احتمالا به چرم آسیب جدی میزند. گرد و غبار و تابش مستقیم آفتاب تابستانی هم از دشمنان چرم هستند. برای پاک کردن لکه رنگ از هیچ نوع ماده حلّالی نباید استفاده شود. فقط با استفاده از یک پارچه تمیز بصورت گذاشت و برداشت ، برای جلوگیری از پخش شدن لکه جوهر یا رنگ به قسمتهای دیگر بافت چرم جلوگیری نمایید.
اگر به‌ دنبال یک محصول طبیعی برای حفظ شادابی چرم بودید ؛ روغن زیتون از نوع بی‌ بو و بیرنگش پیشنهاد میشود. روغن زیتون را با استفاده از پنبه ، به مقداری که نه چرم را خیس کند و نه آنقدر کم باشد که اصلا احساس نشود ، یکبار بر سطح چرم بکشید و با دست دیگر ، طوری که انگار دارید غبار را از یک بشقاب پاک میکنید ، آن را حمایت کنید تا نقطه‌ای جا نماند و روغن به شکل یکنواخت پخش شود.
انواع عطر و اسپری را مستقیماً روی چرم نپاشید.
از برخورد کیف چرم با اشیای تیز و برنده جلوگیری کنید.
برای نگهداری بلندمدت کلیه کیف های چرمی ، کیف را خالی کرده ، داخل آن را با روزنامه یا کاغذ باطله خشک پر کرده و به دور از نور آفتاب و در جای خشک آویزان نمایید. در استفاده های روزانه کیف را حتی الامکان از قسمت پشت بر روی سطح صاف قرار دهید.